Serwis Apple:

Naprawa laptopów (MacBook), tabletów(IPAD), komputerów(IMAC, Mac Mini)

Serwis Apple

Nasza firma od wielu lat zajmuje się naprawą laptopów i komputerów.  Apple jako jedna z najpopularniejszych a zarazem drogich marek jest bardzo wymagająca w procesie naprawy.

Business banner adSerwis laptopów Apple

Wśród najpopularniejszych laptopów Apple wymienić należy MacBooka Pro oraz MacBooka Air, które występują w kilku wersjach o zróżnicowanych przekątnych. Okazuje się, że laptopy Apple objęte są roczną gwarancją, jednak klienci mogą domagać się naprawy usterek przez dwa lata od momentu nabycia sprzętu. Takie rozwiązanie jest możliwe przynajmniej w Polsce, ponieważ nasze przepisy mówią o dwuletniej gwarancji prawnej, którą nazywana jest także jako rękojmia.

Po upływie okresu gwarancji, gdy nadal chcemy używać naszego laptopa Apple, jednak sprzęt nas zawodzi wielu klientów rozgląda się za pogwarancyjnym serwisem laptopów Apple. Warto zwrócić uwagę na fakt, jaką renomę posiada wybrany serwis, ponieważ na ogół komputery Apple tj. MacBook Air bądź MacBook Pro należą do dość drogich sprzętów o zaawansowanych konstrukcjach. Warto też wybierać firmy, które istnieją na rynku od wielu lat. Serwis laptopów Apple powinien posiadać wieloletnie doświadczenie, co będzie się przekładało na skuteczność.

Często w laptopach Apple wymiany wymagają układy BGA, co jest bardzo popularną usterką w większości komputerów przenośnych pochodzących także z innych firm.

 Szybki dostęp do części zapewnia nam m.in. współpraca z producentami, którzy dostarczają na potrzeby napraw odpowiednie podzespoły. Kierując się do niewielkiego serwisu  Apple musimy brać pod uwagę ryzyko, że czas sprowadzenia potrzebnych do naprawy części może ulec wydłużeniu.

Wśród popularnych usług związanych z  naprawą laptopów Apple znajduje się, oferowany powszechnie, reballing układów BGA – co niestety jest mało skutecznym rozwiązaniem i w dużych serwisach nie praktykowane. 

Rozglądając się za firmą, która zaoferuje nam naprawę laptopa Apple powinniśmy wziąć także pod uwagę czy wycena będzie płatna, bowiem zdecydowana większość usługodawców w tym nasz serwis, proponuje bezpłatną wycenę. W MacBookach popularnym problemem jest także brak możliwości ładowania baterii lub wydawanie kilku sygnałów dźwiękowych podczas uruchamiania komputera, co przekłada się na konkretną informację o stanie laptopa Apple oraz jego podzespołów. Niewątpliwie, korzystanie z usług sprawdzonego serwisu laptopów Apple, oraz duże doświadczenie techników, będzie pożądanymi cechami podczas poszukiwań, ponieważ komputery Apple charakteryzują się zdecydowanie inną budową oraz obecnością odmiennego systemu operacyjnego w porównaniu do standardowych laptopów opartych zazwyczaj na Windowsie.

 

 

Apple – kilka informacji

Apple to producent wyjątkowego sprzętu. W odróżnieniu od konkurencji nie nastawia się na ilość i częste zmiany, ale na jakość i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Miejmy nadzieję, że to się nie zmieni.

 

naprawa laptopów apple warszawa
[Form id=”1″]

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Megaserwis S.C. Pogwarancyjny serwis Apple w Warszawie

UL. Opaczewska 43/8

02-201 Warszawa

 

Zobacz jak do nas trafić