Serwis Sony Vaio:

Naprawa laptopów Sony Vaio, tabletów XPERIA, Smart fonów XPERIA

Serwis Sony VAio

Nasza firma od wielu lat zajmuje się naprawą laptopów. Sony w swojej ofercie ma zarówno laptopy, tablety jak i smart-fony. Sprzęt ten naprawisz w naszym serwisie.

Business banner adSerwis laptopów Sony Vaio

Sony Vaio to stosunkowo popularna seria laptopów, której producent udziela rocznej gwarancji w przypadku firm lub dwu letniej dla osób prywatnych. W czasie obowiązywania gwarancji z każdym problemem będziemy mogli zgłosić się do  gwarancyjnego serwisu Sony Vaio (serwisu producenta).

Warto zwrócić uwagę, że pomimo wysokiej ceny, jaką klienci są zmuszeni zapłacić za laptopy Sony Vaio niekoniecznie idzie ona w parze z odpowiednią jakości. Od momentu prowadzenia szerokiej gamy tańszych laptopów nie różnią się one jakością od innych producentów. Po rozebraniu laptopa ma się wrażenie, że oszczędności zostały poczynione wszędzie gdzie się dało. Niemniej jednak jest wiele modeli, które nadal trzymają wysoki poziom zaawansowania i jakości, ale za nie trzeba zapłacić więcej.

Częstymi usterkami w laptopach Sony Vaio są awarie płyt głównych w dużej mierze spowodowane brakiem konserwacji sprzętu, przegrzewaniem się lub awarią układu chłodzenia. W niektórych modelach nagminnie uszkadzają się gniazda zasilania i włączniki.

W droższych modelach największe problemy spotkamy z matrycami. ponieważ konstrukcja tych laptopów jest wyjątkowo delikatna często dochodzi do uszkodzeń mechanicznych matryc a ich koszty są niestety wysokie.

W przypadku uszkodzeń zapraszamy na bezpłatną wycenę

Naprawa tabletów i smart-fonów Sony XPERIA

Urządzenia mobilne firmy Sony są bardzo popularne. Ową popularność zawdzięczają głównie wysokiej jakości wykonania oraz wodoodporności (co nie zawsze jest prawdą). Najczęściej występujące usterki to mechaniczne uszkodzenia matryc, digitizerów (ekranów dotykowych) czy obudów. W naszyn serwisie świadczymy pełen zakres usług. ZAPRASZAMY

 

 

 

SONY

Jedna z największych firm oferujących elektronikę użytkową. W ofercie znajdziemy zarówno bardzo drogi i wysokiej jakości sprzęt oraz, od kilku lat, tańsze rozwiązania na każdą kieszeń.

 

[Form id=”1″]

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Megaserwis S.C. Pogwarancyjny serwis Sony VAIO w Warszawie

UL. Opaczewska 43/8

02-201 Warszawa

 

Zobacz jak do nas trafić