Serwis komputerowy

Serwis komputerowy

Naprawa komputerów

Pomimo, że komputery nie są już tak popularne jak kiedyś i nasza główna działalność to naprawa laptopów wciąż oferujemy usługi związane z naprawą komputerów.

Z koniecznością naprawy komputera spotyka się bardzo wielu ich posiadaczy. Na obecną chwilę są to głównie firmy. Zawodzą zarówno podzespoły komputera, jak i oprogramowanie, które wymaga ingerencji technika lub zainstalowania świeżej kopii systemu operacyjnego. Dodatkowo klienci mają możliwość skorzystania z usługi instalacji wszystkich najnowszych, aktualnych sterowników do podzespołów, a także konfiguracji podstawowych funkcjonalności naszego systemu operacyjnego.

Po naprawie komputera możemy otrzymać sprzęt, który dodatkowo będzie stosownie zabezpieczony przed wirusami zaporą ogniową lub darmowym oprogramowaniem antywirusowym ( w przypadku użytkowników domowych) Klienci instytucjonalni powinni zakupić odpowiednią licencję. Chcąc wybrać serwis, który najlepiej wykona dla nas naprawę komputera powinniśmy wziąć pod uwagę szybki termin realizacji, po którym będziemy mogli odebrać naprawiony sprzęt. Klienci sporą uwagę przywiązują jednocześnie do cen usług, którymi wyróżnia się nasz serwis komputerowy.

W przypadku uszkodzonego dysku twardego oferujemy również odzyskiwanie danych we własnym laboratorium.

Naprawa komputerów niejednokrotnie związana jest z wymianą podzespołów, za co firmy pobierają stosowną opłatę. W wypadku większości komputerów na nasze życzenie pracownik serwisu jest w stanie właściwie w kwadrans postawić wstępną diagnozę i wycenić koszt usunięcia usterki. Wybór serwisu naprawiającego komputer powinien uwzględniać także doświadczenie jego pracowników oraz opinie na temat tego przedsiębiorstwa, jakie możemy znaleźć choćby w Internecie. Naprawa komputerów niejednokrotnie obejmuje wspomnianą wcześniej instalację systemu operacyjnego, wymianę dysku twardego, karty graficznej lub kości pamięci RAM. Często zawodzi także zasilacz, który ulega uszkodzeniu, co wiąże się z koniecznością wymiany go na nowy. Warto pamiętać, aby moc zasilacza była dostosowana do potrzeb poszczególnych podzespołów, bowiem zbyt mała moc może skutkować zawieszaniem się bądź restartowaniem komputera. Czasami klienci potrzebują jedynie optymalizacji systemu i usunięcia zbędnych aplikacji, co nazywają ?naprawą komputera?.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy.