Serwis HP:

Szybka i tania naprawa laptopów, tabletów, komputerów

Serwis HP

Od 1997 roku naprawiamy komputery i laptopy. Firma HP należy do najpopularniejszych producentów sprzętu komputerowego na świecie. W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi począwszy od prostych napraw aż po skomplikowane naprawy płyt głównych czy odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków.

Business banner adSerwis laptopów HP

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która nie ogranicza się tylko do prostych napraw – zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę. Nasza skuteczność napraw laptopów HP jest na tyle wysoka, że nie pobieramy żadnych opłat jeśli nie uda się wykonać usługi.

Niewątpliwą zaletą naszego serwisu HP jest wieloletnie doświadczenie oraz fakt, że przez tyle lat zgromadziliśmy pokaźny stok części zamiennych jak matryce, obudowy, klawiatury, dyski twarde, pamięci, procesory, płyty główne (dostęp do magazynu serwisowego) czy zasilacze. Posiadamy również bardzo dużo układów scalonych wykorzystywanych do napraw płyt głównych.

Wszystko to sprawia, że większość napraw laptopów HP możemy przeprowadzić w kilka dni roboczych. Ma to szczególne znaczenie w przypadku sprzętu wykorzystywanego do pracy lub nauki

Serwis komputerów HP

Jako jeden z nielicznych HP produkuje również komputery stacjonarne. Są one dość popularne szczególnie w biurach. komputery HP są mało awaryjne, ale nie omijają ich awarie dysków, zasilaczy czy problemy z systemami operacyjnymi.

Nasz serwis HP został wyposażony we wszystkie potrzebne narzędzia jak oscyloskopy, multimetry, sprzęt diagnostyczny i inne niezbędne akcesoria potrzebne do sprawnego wykonywania napraw

 

HP- kilka informacji

HP to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek. W IT zajmuje wysoką pozycję. Swoją popularność zdobyła dzięki wysokiej jakości drukarkom, ale oferowany sprzęt komputerowy też niczym nie ustępuje. Jak u wszystkich producentów zdarzają się awarie.

[Form id=”1″]

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Megaserwis S.C. Pogwarancyjny serwis HP w Warszawie

UL. Opaczewska 43/8

02-201 Warszawa

 

Zobacz jak do nas trafić