Serwis Acer:

Naprawa laptopów, tabletów, komputerów

Serwis Acer

Nasza firma od wielu lat zajmuje się naprawą laptopów. Acer jako jedna z najpopularniejszych marek jest u nas często naprawiany. W naszej ofercie znajdziesz wiele usług, które pozwolą Ci cieszyć się laptopem.

Business banner adSerwis laptopów Acer

Szukasz serwisu laptopów Acer? Przede wszystkim sprawdź czy nadal obowiązuje Cię okres gwarancyjny. W wypadku klientów indywidualnych mamy do czynienia z dwuletnią gwarancją, natomiast zakup laptopa na firmę skutkuje rocznym okresem gwarancji. Musimy pamiętać, jakie uszkodzenia są objęte gwarancją, a więc w wypadku zalania notebooka lub jego upadku nie możemy rościć prawa do jego bezpłatnej naprawy przez serwis producenta, którym w tym wypadku jest Acer.

Większość laptopów jest w stanie pracować bezawaryjnie przez dwa lata, natomiast problemy pojawiają się dopiero w kolejnych latach użytkowania. Po pewnym czasie w laptopach marki Acer potrafi zawodzić układ chłodzenia, który wymaga między innymi gruntownego przeczyszczenia-konserwacji, co mogą wykonać dla nas pracownicy naszego serwisu laptopów Acer.

W wielu wypadkach możliwa jest także naprawa płyty głównej, dzięki wymianie uszkodzonych elementów.

Z uwagi na częste korzystanie z laptopa wyrobieniu ulec mogą także zawiasy notebooka, które bez kłopotu jesteśmy w stanie wymienić . Warto zwrócić uwagę, że kierując się do serwisu notebooków pochodzących od konkretnego producenta możemy liczyć na to, iż firma będzie posiadała niezbędne części, w tym m.in. klawiatury, matryce, obudowy bądź taśmy, które pozwalają na usunięcie najbardziej popularnych awarii w krótkim terminie.

Bez wątpienia częstą przyczyną wizyt laptopów Acer w serwisie jest uszkodzenie gniazda zasilania, które niejednokrotnie wynika z intensywnego podłączania i odłączania kabla zasilającego, a także wyrwania go, gdy zahaczymy o niego nogą. Upadek laptopów Acer nie zawsze skutkuje bezpowrotnym uszkodzeniem sprzętu, bowiem czasami okazuje się, że przyczyną awarii po takim zdarzeniu jest uszkodzony dysk twardy, który wymaga wymiany, aby laptop mógł dalej pracować. Naprawa laptopów Acer należy do jednych z najtańszych, ponieważ jest to dość popularny producent i części są dostępne w przyzwoitej cenie.

Acer – kilka informacji

Acer to firma, która od wielu lat dostarcza na rynek duże ilości laptopów, komputerów i innego sprzętu. Jako, że w ostatnich latach jakość sprzętu znacznie się podniosła, a polityka firmy aby oferować go w przystępnych cenach nie uległa zmianie, Acer to bardzo często wybierany producent

[Form id=”1″]

Zapraszamy na bezpłatną wycenę

Megaserwis S.C. Pogwarancyjny serwis Acer w Warszawie

UL. Opaczewska 43/8

02-201 Warszawa

 

Zobacz jak do nas trafić